Brošiūros, knygelės su spauda.

Brošiūros ir knygelės yra puiki priemonė supažindinti klientus su preke, gaminiu ar paslauga, pateikti svarbiausius jų aspektus, pristatyti įmonę, projektus, instrukcijas, informuoti apie vykstančias akcijas, nuolaidas ir pateikti kitą informaciją.

Brošiūra ar knygelė - tai segamas kabėmis arba spirale, rišamas, kniedijamas arba klijuojamas informacinis leidinys su viršeliu, jis būna nuo 8 iki 48 puslapių. Standartiniai dydžiai yra A5 (148x210mm) ir A4 (210x297mm), tačiau spausdiname ir nestandartinius dydžius. Gaminame visais tiražais - mažais ir dideliais.

Rekomenduojama rinktis storesnį popierių (~300gsm), tačiau esant dideliam puslapių skaičiui, geriau imti plonesnį popierių (80gsm - 200gsm). Jeigu norite ryškesnių ir kontrastingesnių spalvų jums tiks kreidinis popierius (matinis arba blizgus), jeigu norite ramesnių spalvų jums tiks nekreidinis - ofsetinis popierius. Taip pat galima imti dekoratyvinį popierių, perdirbtą, spalvotą, žėrinti, su tekstūra ar reljefu ir kt. Viršelis dažnai yra laminuojamas apsaugine plėvele, ji gali būti matinė arba blizgi. Taip pat papildomai galima dėti dalinį UV laką, įspaudą, daryti kirtimą arba šilkografiją.

Parašykite į labas@foxprint.lt ir atsiųsime Jums pasiūlymą.

Neradai ko ieškojai?

Susisiek su mumis ir mes padėsime atsakyti į visus rūpiamus klausimus!