Čekiai. Dovanų kuponai. Vaučeriai.

Dovanų čekiai, kuponai ar vaučeriai yra viena iš pardavimo priemonių, skirta klientams, kurie dar neapsisprendė dėl konkrečios paslaugos ar prekės pasirinkimo, tačiau planuoja gauti ją artimiausiu laiku. Dabar ypač populiaru dovanoti čekius ar dovanų kuponus per asmenines ar įmonės šventes, kaip padėka už atliktą darbą ar kt. atvėjais.

Būtent dėl to, čekis ar dovanų kuponas turi atrodyti stilingai, gražiai ir kokybiškai. Galima pasiūlyti įvairių dydžių, formų bei spaudos galimybių variantus. Standartinis dydis yra 210x100mm, tačiau vis dažniau klientai renkasi originalius dydžius savo produktams. Jie gali būti vienpusiai, dvipusiai, atsiveriantis ar net knygelės tipo! Visi spaudos gaminiai gali būti papildomai dekoruojami UV laku, šilkografija, folijavimu, įspaudu, laminatu, kirtimu, nutrinamu sluoksniu ar kitais spaudos dekoro elementais. Taip pat dovanų čekiams ir kuponams galime pasiūlyti vokus, dėžutes, įmautes, maišelius ir kt. pakavimo variantus.

Jeigu turite savo viziją arba dar neapsisprendėte dėl gaminio dizaino, parašykite į labas@foxprint.lt ir atsiųsime Jums pasiūlymą.

Neradai ko ieškojai?

Susisiek su mumis ir mes padėsime atsakyti į visus rūpiamus klausimus!