Drabužiai reklamai, verslui, darbui.

Termo plėvelė, spauda ar siuvinėjimas?

Visos siūlomos technologijos yra geros, kokybiškos ir ilgaamžės. Priklausomai nuo užsakomų gaminių kiekio, vaizdo ar logotipo spalvų skaičiaus bei kitų niuansų parenkamas tinkamiausias variantas.

Parašykite į labas@foxprint.lt ir atsiųsime Jums pasiūlymą.

Trūkumai:

❌ Techniškai neįmanoma padaryti spalvų "perėjimo" (gradiento), mažų elementų.

❌ Naudojama ne ant visų audinių.

❌Po daug skalbimų plėvelė gali pradėti "skilinėti".

Privalumai:

✔️ Didelis plėvelės pasirinkimas - įvairios spalvos, gali būti blizgi, matinė, su blizgučiais, šviesą atspindinti - atšvaitinė, 3D efekto, veliūrinė ir kt.

✔️ Gamyba nuo 1 vnt.

✔️ Maža kaina.

✔️ Ryškios spalvos.

✔️ Greitis.

Termo transferio technologija - greitas ir pigus pasirinkimas norint uždėti norimą užrašą, simbolį, logotipą ant marškinėlių, džemperių, kepurių, maišelių ir kt. audinių ir tekstilės.

Gamybos procesas: iš termo plėvelės yra išploteriuojamas norimas užrašas, logotipas ar simbolis (veidrodiniu efektu - reflect). Pernešėjo/plėvelės pagalba termoplėvelė yra perkeliama ant marškinėlių. Marškinėliai padedami po termopresu ir kaitinami atitinkamą laiką. Po užkaitinimo plėvelė tvirtai laikosi ant audinio ir yra paruošta naudojimui.

Parašykite į labas@foxprint.lt ir atsiųsime Jums pasiūlymą.

Termo plėvėlė.

Naudojant sublimacinės spaudos technologiją galima išgauti ypač kokybišką vaizdą. Galima spausdinti ne tik logotipus ar simbolius, bet ir nuotraukas. Sublimacinėje spaudoje nėra apribojimų spalvų pasirinkimui, kiekiui, spalvų perėjimui, šėšėliams, mažoms detalėms.

Naudojant šią technologiją, dažas įsigeria į audinio pluoštą, o ne lieka "ant viršaus" kaip termo transferio ar siuvinėjimo metu. Sublimacinė spauda pasižymi ilgaamžiškumu - spalva nenusiplauna ir neišblunka.

Gamybos procesas: specialiais sublimaciniais dažais su specialiu sublimaciniu spausdintuvu yra atspausdinamas norimas vaizdas ant sublimacinio popieriaus. Vaizdas yra spausdinamas veidrodiniu efektu (reflect). Vėliau atspausdintas vaizdas yra uždėdamas ant marškinėlių. Marškinėliai dedami po termopresu ir kaitinami atitinkamą laiką. Tokiu būdu spauda yra perkeliama į audinio vidinį pluošta ir tvirtai įsitvirtina. Gaminius su tokia spauda galima drąsiai skalbti ir nesijaudinti, kad spalva išbluks ar kitaip pasikeis.

Parašykite į labas@foxprint.lt ir atsiųsime Jums pasiūlymą.

Privalumai:

✔️ Gamyba nuo 1 vnt.

✔️ Nėra spalvų kiekio ar perėjimo, mažų detalių apribojimų.

✔️ Kokybiška spauda.

✔️ Ilgaamžiškumas.

Trūkumai:

❌Nėra galimybės spausdinti baltą spalvą.

❌ Naudojama ne ant visų audinių.

Sublimacinė spauda.

Galime pasiūlyti logotipų, užrašų siuvinėjimą, emblemas, antsiuvus. Siuvinėjimas vienas kokybiškiausiu drabužių apipavidalinimo būdu, tačiau taip pat jis yra ribotų galimybių. Minimalius raidžių, simbolių aukštis, ne visi paviršiai yra tinkami. Negalima naudoti ant kietų, ypač elastingų audinių, slidžiu paviršių (striukių). Ypač elastingi audiniai gali išsitampyti, slidus paviršiai (pavyzdžiui striukės) gali palikti po savęs skyles, tapti vandeniui neatsparūs ir pan.

Parašykite į labas@foxprint.lt ir atsiųsime Jums pasiūlymą.

Privalumai:

✔️ Ilgaamžiškumas.

✔️ Ypač kokybiškas galutinis rezultatas.

Trūkumai:

❌Reikalingas vienkartinis programos paruošimas.

❌ Techniškai neįmanoma padaryti spalvų "perėjimo" (gradiento), ypač mažų elementų.

❌Naudojama ne ant visų audinių - ant kietų, ypač elastingų audinių, nailono, slidžiu paviršių (striukių).

Siuvinėjimas.

Neradai ko ieškojai?

Susisiek su mumis ir mes padėsime atsakyti į visus rūpiamus klausimus!