Etiketės.

Pirmas įspūdis yra labai svarbus, todėl reikia skirti didelį dėmesį gerai etiketei! Etiketės gali būti naudojamos ir skirtos produktams, drabužiams, pakuotėms, suvenyrams, dovanoms, siuntimo pakuotėms, buteliams ir kt. gaminiams.

Etiketės gali būti lipnios ir nelipnios.

- Lipnios etiketės gali būti gaminamos ant popierinio arba PVC lipduko pagrindo. Popierinis lipdukas geriau laikosi ant paviršiaus, jis sunkiau nuklijuojamas, tačiau palyginus su PVC lipduku, jis nėra atsparus drėgmei. PVC lipdukas gali būti skaidrus - tokiu būdu etiketė neužgožia produkto turinio, dizaino ar unikalumo.

Lipnios etiketės gali būti bet kokio dydžio, formos ar spalvos. Lipnios etiketės gali būti papildomai dekoruojamos UV laku, folijavimu ar kitomis technologijomis.

- Nelipnios etiketės daromos iš popieriaus, kartono, satino, odos, medžio plastiko ir kt. medžiagų!

Popierines ir kartonines galima gaminti bet kokio dydžio ar formos, vienpuses bei dvipuses. Galime pagaminti etiketes su skylute (vieta virvutei), pagal tam tikrą formą, bet kokios spalvos, tekstūros, dydžio. Didelis popieriaus pasirinkimas, leis kiekvienam rasti sau tinkamą spalvą, tekstūrą, popieriaus storį etiketei. Etiketės gali būti papildomai dekoruojamos UV laku, folijavimu ar kitomis technologijomis.

Ypač elegantiškai atrodo satino juostelių etiketės su spauda. Jos labiau skirtos maišelių, dėžučių, pakuočių rišimui, drabužių etiketėms įsiūti. Dydis nuo 10 iki 22mm pločio (priklausonai nuo jų tipo).

Galime pasiūlyti ir nestandratinius variantus - odos, medžio, plastiko, org. stiklo ir kt. etiketes jeigu yra poreikis! Parašykite į labas@foxprint.lt ir atsiųsime Jums pasiūlymą.

Neradai ko ieškojai?

Susisiek su mumis ir mes padėsime atsakyti į visus rūpiamus klausimus!