Langų lipdukai.

Langų lipdukai gali būti skirtingų rūšių: perforuoti, ploteriuoti, su spauda, skaidrus, veidrodiniai, šerkšno efekto ir kt. Parašykite į labas@foxprint.lt ir atsiųsime Jums pasiūlymą.

Perforuoti lipdukai - tai vienpusis lipdukai, kuris turi mažas skylutes, jų dėka yra sukuriamas efektas, kurio metu, iš atspausdintos vaizdo pusės negalima įžiūrėti vaizdo esančio jai už "nugaros", o žiūrint iš "nugarinės" pusės į spaudos pusę - matoma gerai. Vienintelis niuansas, kad ši plėvelė atliktų savo funkciją - jai už "nugaros" turi būti tamsiau negu spaudos pusėje (dienos metu žiūrint iš lauko pusės kavinės lange negalima įžvelgti vaizdo viduje, tačiau sutemus vaizdas bus aiškiai matomas).

Dažnai naudojamos kavinėse, prekybos vietose, parduotuvėse, biuruose, ant automobilio, autobuso langų ir kituose vietose.

Lipdukas atsparus lietui, sniegui, UV spinduliams, todėl tinkamas naudoti tiek viduje, tiek lauke.

Ploteriuoti lipdukai - gaminami iš spalvotos plėvelės ir ploteriuojami (pjaunami) pagal pageidaujamą maketą.

Kadangi plėvelės yra gamykliškai "nuspalvinamos" jos pasižymi ypač sodriomis, giliomis spalvomis iš abiejų pusių (matomos ir klijuojamos dalies). Dėl to tinkamos klijuoti iš vidaus, kad būtų matomos iš lauko. Pavyzdžiui darbo laikas, kontaktinė informacija, logotipas ir kt.

Jos nebijo lietaus, sniego, UV spindulių, todėl neblunka ir kitaip nekeičia savo savybių.

Yra didelis spalvų pasirinkimas pagal atspalvius, todėl galima parinkti sau tinkamiausią. Plėvelės gali būti matinės arba blizgios.

Šerkšno efekto plėvelė - pusiau skaidri matinimo plėvelė, kuri turi mažyčius žėrinčius šerkšno efekto elementus savyje. Ji praleidžia šviesą, tačiau ne vaizdą esančią už jos, todėl suteikia privatumo jausmą ir atskiria erdvę.

Šią plėvelę galima ploteriuoti, taip sukuriant originalius ornamentus, tekstus, simbolius ar vaizdus. Taip pat galima kombinuoti su kitomis plėvelėmis.

Dažnai naudojama biuruose, įvairiose įstaigose, klinikose, verslo centruose, kavinėse, parduotuvėse, spa centruose ir kitur.

Plėveles galima rinktis iš skirtingo matiškumo ir atspalvio variantų.

Lipdukas su spauda - ant balto arba skaidraus lipduko, kuris gali būti matinis arba blizgus, yra spausdinamas norimas vaizdas. Po spaudos lipdukas gali būti papildomai laminuojamas matiniu arba blizgiu laminatu, siekiant apsaugoti spaudą nuo UV saulės spindulių, sniego, lietaus ir kt. Taip pat lipdukas gali būti išploteriuotas pagal bet kokią formą.

Jeigu lipdukas yra laikinam naudojimui (iki 3 mėn.), galima spausdinti ant removable pagrindo, tuomet nuklijavus lipduką, jis po savęs nepalieka jokių klijų žymių.

Taip pat siūlome grindų, extreme pagrindo lipdukus. Taip pat pilko pagrindo lipdukus skirtus klijuoti tiesiai ant kito vaizdo nesijaudinant, kad vaizdas persišvies.

Neradai ko ieškojai?

Susisiek su mumis ir mes padėsime atsakyti į visus rūpiamus klausimus!